Group Lesson Cost
You can select to register to our courses, or simply try one of our classes by doing a Walk-In.

Walk-In
$20
Gives you access to one class. Class has limited space available, please register ahead of time.

4 Week Course
$60
Register to one of our four week courses. This will automatically register to all the classes corresponding to each course.
Group Lesson Membership
Select the best membership that fits you!
*Memberships provides you with credits to register to individual lessons as a Walk-In.

Platinum Package
$180
The Platinum Package gives you access to twelve (12) classes of any genre for 90 days.
Save $60 from regular price.

Premium Package
$330
The Premium Package gives you access to twenty-four (24) classes of any genre for 90 days.
Save $150 from regular price.
Private Lesson Packages
Simple, affordable, memorable.
Select from our multiple options specially designed for you!

Private Lesson (One Person)
One Lessons
$80

Private Lesson (One Person)
One Lessons
$130

Private Lesson (One Person)
Five Lessons
$375

Private Lesson (Couples)
Five Lessons
$600

Private Lesson (One Person)
Ten Lessons
$700
